CLG-150-12A
CLG-150-spec.pdf
Код товару: 130101
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Інвертори (DC / AC перетворювачі)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-150-12A CLG-150-12A Виробник : Mean-Well USA, Inc. clg-150-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 132W Single 5-Pin
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CLG-150-12A CLG-150-12A Виробник : MEAN WELL USA Inc. CLG-150-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 9-12V 11A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.80" L x 2.68" W x 1.53" H (198.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 9 ~ 12V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV
Ratings: IP65
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 11A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 132 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
CLG-150-12A CLG-150-12A Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0011802952_1-2552145.pdf LED Power Supplies 132W 12V 11A