CLG-150-48
CLG-150-48 MEAN WELL USA Inc.
CLG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 36-48V 3.2A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.80" L x 2.68" W x 1.53" H (198.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 36 ~ 48V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.2A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 154 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 36-48V 3.2A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.80" L x 2.68" W x 1.53" H (198.2mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 36 ~ 48V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.2A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 154 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції CLG-150-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-150-48 CLG-150-48 Виробник : MEAN WELL CLG-150-spec.pdf LED Power Supplies 153.6W 48V 3.2A IP67 RATED