CLL5X105MR3NLNC
CLL5X105MR3NLNC Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1UF 4V X6S 0204
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 8700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 4V X6S 0204, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLL5X105MR3NLNC CLL5X105MR3NLNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 1UF 4V X6S 0204
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X6S
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF