CLL6A435MR4NLNC
CLL6A435MR4NLNC Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 4.3UF 4V X5R 0204
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.039" W (0.60mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4.3 µF
на замовлення 3403 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.3UF 4V X5R 0204, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.039" W (0.60mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 4.3 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLL6A435MR4NLNC CLL6A435MR4NLNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 4.3UF 4V X5R 0204
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4.3 µF