Продукція > TDK > CLLE1AX7R1A334M050AC
CLLE1AX7R1A334M050AC
CLLE1AX7R1A334M050AC TDK
lcc_commercial_uli_en-1218781.pdf
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0.33uF 10volts 20%
на замовлення 3287 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLLE1AX7R1A334M050AC CLLE1AX7R1A334M050AC Виробник : TDK Corporation CLL Series_Commercial_Rev2014.pdf Description: CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.33 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.33 µF