Продукція > TDK CORPORATION > CLLE1AX7S0G105M050AC
CLLE1AX7S0G105M050AC
CLLE1AX7S0G105M050AC TDK Corporation
mlcc_commercial_uli_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1UF 4V X7S 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 1.0uF 4.0volts 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLLE1AX7S0G105M050AC CLLE1AX7S0G105M050AC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_uli_en.pdf Description: CAP CER 1UF 4V X7S 0805
товару немає в наявності
CLLE1AX7S0G105M050AC CLLE1AX7S0G105M050AC Виробник : TDK e4163_cll-11170.pdf Capacitor Arrays & Networks 1.0uF 4.0volts 20%