Продукція > TDK CORPORATION > CLLE1AX7S0G473M050AC
CLLE1AX7S0G473M050AC
CLLE1AX7S0G473M050AC TDK Corporation
CLL%20Series_Commercial_Rev2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 4V X7S 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 2887 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 4V X7S 0805, Packaging: Cut Tape (CT), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLLE1AX7S0G473M050AC CLLE1AX7S0G473M050AC Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CLLE1AX7S0G473M050AC Capacitor Arrays & Networks 0.047uF 4volts X7S 20%