Продукція > TDK CORPORATION > CLLE1AX7S1A154M050AC
CLLE1AX7S1A154M050AC
CLLE1AX7S1A154M050AC TDK Corporation
CLL%20Series_Commercial_Rev2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 10V X7S 0805
на замовлення 3774 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 0.15uF 10volts X7S 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLLE1AX7S1A154M050AC CLLE1AX7S1A154M050AC Виробник : TDK Corporation CLL%20Series_Commercial_Rev2014.pdf Description: CAP CER 0.15UF 10V X7S 0805
товару немає в наявності
CLLE1AX7S1A154M050AC CLLE1AX7S1A154M050AC Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CLLE1AX7S1A154M050AC Capacitor Arrays & Networks 0.15uF 10volts X7S 20%