CLQ4D10NP-331NC Sumida America Components Inc.
CLQ4D10.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 330UH 100MA 9 OHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD
Size / Dimension: 0.213" L x 0.189" W (5.40mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 9Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 100 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 100MA 9 OHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Size / Dimension: 0.213" L x 0.189" W (5.40mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 9Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Інші пропозиції CLQ4D10NP-331NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLQ4D10NP-331NC Виробник : Sumida CLQ4D10-2322233.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Low Profile Inductor