CLS125NP-110NC Sumida America Components Inc.
CLS125.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 11UH 4.62A 42 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук