CLS125NP-150NC Sumida America Components Inc.
CLS125.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 4.3A 54 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук