CLS4D09NP-100NC Sumida America Components Inc.
CLS4D09.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 500MA 370MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 370mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 500mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 500MA 370MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 370mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 500mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Інші пропозиції CLS4D09NP-100NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS4D09NP-100NC Виробник : Sumida CLS4D09.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Low Profile Inductor Shielded