Продукція > CLS > CLS4D09NP-220NC
CLS4D09NP-220NC
CLS4D09.pdf
Виробник:
на замовлення 1182000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CLS4D09NP-220NC
Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Low Profile Inductor Shielded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS4D09NP-220NC Виробник : Sumida America Components Inc. CLS4D09.pdf Description: FIXED IND 22UH 300MA 910MOHM SMD
товару немає в наявності
CLS4D09NP-220NC Виробник : Sumida smdcs01172_1-2282635.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Low Profile Inductor Shielded