CLS4D14-150NC Sumida America Components Inc.
CLS4D14.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 630MA 270MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 270mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 550mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 630 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 630MA 270MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 270mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 550mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 630 mA.
Інші пропозиції CLS4D14-150NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS4D14-150NC Виробник : Sumida smdcs00629-1.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Low Profile Inductor Shielded