Продукція > CLS > CLS5D11HPNP-150NC
CLS5D11HPNP-150NC
CLS5D11,5D11HP.pdf
Виробник:
на замовлення 246500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Low Profile Inductor Shielded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS5D11HPNP-150NC CLS5D11HPNP-150NC Виробник : Sumida America Components Inc. CLS5D11,5D11HP.pdf Description: FIXED IND 15UH 600MA 390MOHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CLS5D11HPNP-150NC Виробник : Sumida CLS5D11_5D11HP-523518.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Low Profile Inductor Shielded