CLS5D11HPNP-2R2NC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 1.7A 70 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.230" L x 0.230" W (5.85mm x 5.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.7A 70 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.230" L x 0.230" W (5.85mm x 5.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.
Інші пропозиції CLS5D11HPNP-2R2NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS5D11HPNP-2R2NC Виробник : Sumida Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Low Profile Inductor Shielded