CLS62NP-100NC
CLS62NP-100NC Sumida America Components Inc.
CLS62.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 700MA 200MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 700MA 200MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS62NP-100NC CLS62NP-100NC Виробник : Sumida America Components Inc. CLS62.pdf Description: FIXED IND 10UH 700MA 200MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CLS62NP-100NC CLS62NP-100NC Виробник : Sumida sumida_CLS62.pdf Power Inductors - SMD 10uH