CLS62NP-102KC Sumida America Components Inc.
CLS62.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1MH 72MA 15.4 OHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded.
Інші пропозиції CLS62NP-102KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS62NP-102KC CLS62NP-102KC Виробник : Sumida sumida_smdcs01303_1-1991334.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded