CLS62NP-120NC
CLS62NP-120NC Sumida America Components Inc.
CLS62.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 616MA 220MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 4-SMD
Size / Dimension: 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 616 mA
на замовлення 746 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 616MA 220MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 4-SMD, Size / Dimension: 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 616 mA.
Інші пропозиції CLS62NP-120NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS62NP-120NC CLS62NP-120NC Виробник : Sumida America Components Inc. CLS62.pdf Description: FIXED IND 12UH 616MA 220MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 4-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 616 mA