CLS62NP-121MC Sumida America Components Inc.
CLS62.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 120UH 208MA 1.4 OHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded.
Інші пропозиції CLS62NP-121MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS62NP-121MC CLS62NP-121MC Виробник : Sumida sumida_smdcs01303_1-1991334.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded