CLS62NP-150NC
CLS62NP-150NC Sumida America Components Inc.
CLS62.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 572MA 291 MOHM
на замовлення 3532 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded.
Інші пропозиції CLS62NP-150NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS62NP-150NC CLS62NP-150NC Виробник : Sumida America Components Inc. CLS62.pdf Description: FIXED IND 15UH 572MA 291 MOHM
CLS62NP-150NC CLS62NP-150NC Виробник : Sumida CLS62.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded