CLS62NP-181MC Sumida America Components Inc.
CLS62.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 180UH 168MA 2.11 OHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded.
Інші пропозиції CLS62NP-181MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS62NP-181MC CLS62NP-181MC Виробник : Sumida CLS62.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded