Продукція > SUMIDA > CLS62NP-220NC
CLS62NP-220NC
CLS62NP-220NC Sumida
smdcs01303-1.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD 22uH
на замовлення 7367 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 468MA 355 MOHM.
Інші пропозиції CLS62NP-220NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS62NP-220NC CLS62NP-220NC Виробник : Sumida America Components Inc. CLS62.pdf Description: FIXED IND 22UH 468MA 355 MOHM
на замовлення 15 шт: