CLS62NP-331MC Sumida America Components Inc.
CLS62.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 330UH 128MA 4.35 OHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded.
Інші пропозиції CLS62NP-331MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS62NP-331MC CLS62NP-331MC Виробник : Sumida CLS62.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded