CLS62NP-470NC Sumida America Components Inc.
CLS62.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 340MA 671 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded.
Інші пропозиції CLS62NP-470NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS62NP-470NC CLS62NP-470NC Виробник : Sumida CLS62.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded