CLS62NP-680NC Sumida America Components Inc.
CLS62.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 276MA 981 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded.
Інші пропозиції CLS62NP-680NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS62NP-680NC CLS62NP-680NC Виробник : Sumida CLS62.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded