CLS6D23NP-1R0NC Sumida America Components Inc.
CLS6D23.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 2.1A 23 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук