CLS6D28NP-100NC Sumida America Components Inc.
CLS6D28.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.8A 100 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук