CLVC1G175MDCKREP
CLVC1G175MDCKREP Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g175-ep
Виробник: Texas Instruments
Description: IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC70-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Output Type: Non-Inverted
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Function: Reset
Type: D-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Quiescent (Iq): 10 µA
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Trigger Type: Positive Edge
Clock Frequency: 175 MHz
Input Capacitance: 3 pF
Supplier Device Package: SC-70-6
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 5ns @ 5V, 50pF
Part Status: Active
Number of Bits per Element: 1
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC70-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Output Type: Non-Inverted, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Function: Reset, Type: D-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Quiescent (Iq): 10 µA, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Trigger Type: Positive Edge, Clock Frequency: 175 MHz, Input Capacitance: 3 pF, Supplier Device Package: SC-70-6, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 5ns @ 5V, 50pF, Part Status: Active, Number of Bits per Element: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLVC1G175MDCKREP CLVC1G175MDCKREP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g175-ep Description: IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC70-6
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Non-Inverted
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Function: Reset
Type: D-Type
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Trigger Type: Positive Edge
Clock Frequency: 175 MHz
Input Capacitance: 3 pF
Part Status: Active
Number of Bits per Element: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CLVC1G175MDCKREP CLVC1G175MDCKREP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g175-ep Flip-Flops Mil Enhanced Single D-Type Flip-Flop A 5 A 595-VC1G175MDCKREPG4