Продукція > KYOCERA AVX > CM025X5R105M06AH
CM025X5R105M06AH
CM025X5R105M06AH KYOCERA AVX
CM105X5R106K16AT.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R NONSTND
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.020" L x 0.010" W (0.50mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.011" (0.28mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R NONSTND, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.020" L x 0.010" W (0.50mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.011" (0.28mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM025X5R105M06AH CM025X5R105M06AH Виробник : KYOCERA AVX CM105X5R106K16AT.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R NONSTND
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
CM025X5R105M06AH CM025X5R105M06AH Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_AVX_Components_CM025_CM05_CM105_CM21_E217K92.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 1uF X5R 20%