Продукція > KYOCERA AVX > CM02CG101J16AH
CM02CG101J16AH
CM02CG101J16AH KYOCERA AVX
cm_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 16V C0G/NP0 01005
на замовлення 34498 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1C101JH NEW GLOBAL PN 16V 100pF A 581-KGM02ACG1C101JH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02CG101J16AH CM02CG101J16AH Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors-1920440.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1C101JH NEW GLOBAL PN 16V 100pF A 581-KGM02ACG1C101JH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
CM02CG101J16AH CM02CG101J16AH Виробник : KYOCERA AVX cm_e.pdf Description: CAP CER 100PF 16V C0G/NP0 01005