Продукція > KYOCERA AVX > CM02CG1R5B25AH
CM02CG1R5B25AH
CM02CG1R5B25AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5PF 25V C0G/NP0 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 pF
на замовлення 80000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5PF 25V C0G/NP0 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02CG1R5B25AH CM02CG1R5B25AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1E1R5BH NEW GLOBAL PN 25V 1.5pF A 581-KGM02ACG1E1R5BH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
CM02CG1R5B25AH CM02CG1R5B25AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 1.5PF 25V C0G/NP0 01005
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 pF