Продукція > KYOCERA AVX > CM02CG220J25AH
CM02CG220J25AH
CM02CG220J25AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 01005
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1E220JH NEW GLOBAL PN 25V 22pF C A 581-KGM02ACG1E220JH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02CG220J25AH CM02CG220J25AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 01005
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
CM02CG220J25AH CM02CG220J25AH Виробник : Kyocera AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1E220JH NEW GLOBAL PN 25V 22pF C A 581-KGM02ACG1E220JH