Продукція > KYOCERA AVX > CM02CG221J16AH
CM02CG221J16AH
CM02CG221J16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 220PF 16V C0G/NP0 01005
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 5764 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 16V C0G/NP0 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02CG221J16AH CM02CG221J16AH Виробник : Kyocera AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1C221JH NEW GLOBAL PN 16V 220pF A 581-KGM02ACG1C221JH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
CM02CG221J16AH CM02CG221J16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 220PF 16V C0G/NP0 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF