Продукція > KYOCERA AVX > CM02CG270J16AH
CM02CG270J16AH
CM02CG270J16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 27PF 16V C0G/NP0 01005
на замовлення 35039 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1C270JH NEW GLOBAL PN 16V 27pF C A 581-KGM02ACG1C270JH.
Інші пропозиції CM02CG270J16AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02CG270J16AH CM02CG270J16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 27PF 16V C0G/NP0 01005
товару немає в наявності
CM02CG270J16AH CM02CG270J16AH Виробник : KYOCERA AVX KYOCERA_AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors-1920440.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1C270JH NEW GLOBAL PN 16V 27pF C A 581-KGM02ACG1C270JH