Продукція > KYOCERA AVX > CM02CG470J16AH
CM02CG470J16AH
CM02CG470J16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 47PF 16V C0G/NP0 01005
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1C470JH NEW GLOBAL PN 16V 47pF C A 581-KGM02ACG1C470JH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02CG470J16AH CM02CG470J16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 47PF 16V C0G/NP0 01005
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
CM02CG470J16AH CM02CG470J16AH Виробник : Kyocera AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1C470JH NEW GLOBAL PN 16V 47pF C A 581-KGM02ACG1C470JH