Продукція > KYOCERA AVX > CM02CG4R0C25AH
CM02CG4R0C25AH
CM02CG4R0C25AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4PF 25V C0G/NP0 01005
на замовлення 17390 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1E4R0CH NEW GLOBAL PN 25V 4pF C0 A 581-KGM02ACG1E4R0CH.
Інші пропозиції CM02CG4R0C25AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02CG4R0C25AH CM02CG4R0C25AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 4PF 25V C0G/NP0 01005
товару немає в наявності
CM02CG4R0C25AH CM02CG4R0C25AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1E4R0CH NEW GLOBAL PN 25V 4pF C0 A 581-KGM02ACG1E4R0CH