CM02CG680J16AH
CM02CG680J16AH AVX Corporation
cm_e.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 68PF 16V C0G/NP0 01005
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1C680JH NEW GLOBAL PN 16V 68pF C A 581-KGM02ACG1C680JH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02CG680J16AH CM02CG680J16AH Виробник : AVX Corporation cm_e.pdf Description: CAP CER 68PF 16V C0G/NP0 01005
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
CM02CG680J16AH CM02CG680J16AH Виробник : AVX AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors-1920440.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 68pF C0G 01005 5%
товару немає в наявності
CM02CG680J16AH CM02CG680J16AH Виробник : KYOCERA AVX cm_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1C680JH NEW GLOBAL PN 16V 68pF C A 581-KGM02ACG1C680JH