Продукція > KYOCERA AVX > CM02CG6R0C25AH
CM02CG6R0C25AH
CM02CG6R0C25AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 6PF 25V C0G/NP0 01005
на замовлення 19375 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1E6R0CH NEW GLOBAL PN 25V 6pF C0 A 581-KGM02ACG1E6R0CH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02CG6R0C25AH CM02CG6R0C25AH Виробник : Kyocera AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1E6R0CH NEW GLOBAL PN 25V 6pF C0 A 581-KGM02ACG1E6R0CH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
CM02CG6R0C25AH CM02CG6R0C25AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 6PF 25V C0G/NP0 01005