Продукція > KYOCERA AVX > CM02X5R101K16AH
CM02X5R101K16AH
CM02X5R101K16AH KYOCERA AVX
cm_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 16V X5R 01005
на замовлення 17478 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C101KH NEW GLOBAL PN 16V 100pF A 581-KGM02AR51C101KH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02X5R101K16AH CM02X5R101K16AH Виробник : KYOCERA AVX cm_e.pdf Description: CAP CER 100PF 16V X5R 01005
товару немає в наявності
CM02X5R101K16AH CM02X5R101K16AH Виробник : KYOCERA AVX cx5r_KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C101KH NEW GLOBAL PN 16V 100pF A 581-KGM02AR51C101KH