Продукція > KYOCERA AVX > CM02X5R103M16AH
CM02X5R103M16AH
CM02X5R103M16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 16V X5R 01005
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C103MH NEW GLOBAL PN 16V 0.01uF A 581-KGM02AR51C103MH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02X5R103M16AH CM02X5R103M16AH Виробник : Kyocera AVX cx5r_KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C103MH NEW GLOBAL PN 16V 0.01uF A 581-KGM02AR51C103MH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
CM02X5R103M16AH CM02X5R103M16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 10000PF 16V X5R 01005