Продукція > KYOCERA AVX > CM02X5R104M10AH
CM02X5R104M10AH
CM02X5R104M10AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 10V X5R 01005
на замовлення 140000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51A104MH NEW GLOBAL PN 10V 0.1uF A 581-KGM02AR51A104MH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02X5R104M10AH CM02X5R104M10AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 0.1UF 10V X5R 01005
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
CM02X5R104M10AH CM02X5R104M10AH Виробник : Kyocera AVX cx5r_KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51A104MH NEW GLOBAL PN 10V 0.1uF A 581-KGM02AR51A104MH