Продукція > KYOCERA AVX > CM02X5R152K16AH
CM02X5R152K16AH
CM02X5R152K16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1500PF 16V X5R 01005
на замовлення 4578 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C152KH NEW GLOBAL PN 16V 0.0015 A 581-KGM02AR51C152KH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02X5R152K16AH CM02X5R152K16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 1500PF 16V X5R 01005
товару немає в наявності
CM02X5R152K16AH CM02X5R152K16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C152KH NEW GLOBAL PN 16V 0.0015 A 581-KGM02AR51C152KH