Продукція > KYOCERA AVX > CM02X5R152M16AH
CM02X5R152M16AH
CM02X5R152M16AH KYOCERA AVX
cm_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1500PF 16V X5R 01005
на замовлення 19890 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C152MH NEW GLOBAL PN 16V 0.0015 A 581-KGM02AR51C152MH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02X5R152M16AH CM02X5R152M16AH Виробник : KYOCERA AVX cm_e.pdf Description: CAP CER 1500PF 16V X5R 01005
товару немає в наявності
CM02X5R152M16AH CM02X5R152M16AH Виробник : KYOCERA AVX cm_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C152MH NEW GLOBAL PN 16V 0.0015 A 581-KGM02AR51C152MH