Продукція > KYOCERA AVX > CM02X5R333K06AH
CM02X5R333K06AH
CM02X5R333K06AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.033UF 6.3V X5R 01005
на замовлення 17260 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR50J333KH NEW GLOBAL PN 6.3V 0.033 A 581-KGM02AR50J333KH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02X5R333K06AH CM02X5R333K06AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 0.033UF 6.3V X5R 01005
товару немає в наявності
CM02X5R333K06AH CM02X5R333K06AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR50J333KH NEW GLOBAL PN 6.3V 0.033 A 581-KGM02AR50J333KH