Продукція > KYOCERA AVX > CM02X5R472M16AH
CM02X5R472M16AH
CM02X5R472M16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4700PF 16V X5R 01005
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 16V X5R 01005, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02X5R472M16AH CM02X5R472M16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C472MH NEW GLOBAL PN 16V 0.0047 A 581-KGM02AR51C472MH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
CM02X5R472M16AH CM02X5R472M16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 4700PF 16V X5R 01005
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF