Продукція > KYOCERA AVX > CM02X5R682K16AH
CM02X5R682K16AH
CM02X5R682K16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 6800PF 16V X5R 01005
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C682KH NEW GLOBAL PN 16V 0.0068 A 581-KGM02AR51C682KH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02X5R682K16AH CM02X5R682K16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 6800PF 16V X5R 01005
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
CM02X5R682K16AH CM02X5R682K16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02AR51C682KH NEW GLOBAL PN 16V 0.0068 A 581-KGM02AR51C682KH