Продукція > KYOCERA AVX > CM03X5R225M06AH033
CM03X5R225M06AH033
CM03X5R225M06AH033 KYOCERA AVX
CM105X5R106K16AT.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0201 X5R 2.2UF20% 6.3V T0.33MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 1896 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0201 X5R 2.2UF20% 6.3V T0.33MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
CM03X5R225M06AH033 CM03X5R225M06AH033 Виробник : KYOCERA AVX CM105X5R106K16AT.pdf Description: 0201 X5R 2.2UF20% 6.3V T0.33MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF