Продукція > KYOCERA AVX > CM03X5R475M06AH055
CM03X5R475M06AH055
CM03X5R475M06AH055 KYOCERA AVX
cx5r-KGM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0201, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM03X5R475M06AH055 CM03X5R475M06AH055 Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03DR50J475MH NEW GLOBAL PN 4.7UF 6.3V A 581-KGM03DR50J475MH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CM03X5R475M06AH055 CM03X5R475M06AH055 Виробник : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF
Мінімальне замовлення: 12
CM03X5R475M06AH055 CM03X5R475M06AH055 Виробник : KYOCERA AVX Components cap_e.pdf Cap Ceramic 4.7uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C