Продукція > KYOCERA AVX > CM03X6T225M02AH
CM03X6T225M02AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0201 X6T 2.2UF20% 2.5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2.5V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6T
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Написати відгук
Description: 0201 X6T 2.2UF20% 2.5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 2.5V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6T, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції CM03X6T225M02AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM03X6T225M02AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: 0201 X6T 2.2UF20% 2.5V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2.5V
Temperature Coefficient: X6T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
CM03X6T225M02AH CM03X6T225M02AH Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.5V 2.2uF X6T 0201 2mmPitch 20%